Hizmetlerim

»
Hizmetlerim

Web Tasarım 

İşletmenize, şahsınıza veya kâr amacı gütmeyen kuruluşunuza yönelik web sitesi tasarlayabilirim. İnteraktif ara yüz, ansiklopedik görünüm, satış katlatma, marka bazlı ve kurumsal kimlik gibi seçeneklerden birini veya birkaçını tercih etmenizin ardından hemen işe koyularak sizi webe yansıtabilirim.

Web Yazılım 

Veri barındırma, veri sorgulama, veri filtreleme ve verisel uygulama gibi kavramların olduğu web sitesi yazılımlarını sizin için sıfırdan kodlayabilir işlevsel hale getirebilirim. Tasarımını ise sektörünüze yönelik renkler kullanarak giydirirsek oldu bu iş. Bu kimi zaman bir bina yönetim yazılımı olabiliyor. Kimi zamansa x bir oluşumun derneğinin sitesi.

E-Ticaret 

Kapı önü müşterisine ek olarak İnternetten de müşteri bulmak, satış yapmak ve daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda size özel elektronik ticaret için alışveriş sitesi hazırlayabilirim. Birde bu hizmete SEO’da eklersek tadından yenmez. Rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

E-İhracat 

Dünyanın tüm ülkelerinde, bu ülkelerin tüm eyalet/şehirlerinde ürünlerinizin alıcısını sizler için bulabilir ve sizi ihracatçı yapabilirim. Belirleyeceğiniz ülkedeki potansiyeli %95 doğruluk payı ile bir rapor haline getirip size sunabilirim. Dış ticaret işlemlerinizi (Gümrük, Vergi, Kargo) bir bütün halinde alarak çok kısa sürelerde ihracata başlayabileceksiniz.

Sosyal Medya 

Sosyal medya dünyasında size var olun. Paylaşımlar yapalım, postlar girelim ve hikayeler paylaşalım. Bunları yaparken etkileşiminizi artıralım. İnsanlar sizi bilsin ve tanısın. Ürünlerinizi daha da alınabilir hale getirelim mesela. Mesela drone ile havadan başlayarak kurgulanmış bir tanıtım videosu iyi olurdu.

SEO 

Hizmetlerimin içerisinde beni en çok yoran ve bu denli severek yaptığım iş ise SEO olmuştur. SEO Demek, web sitenizin, Instagram hesabınızın, Youtube kanalınızın veya diğer platformlarda (Google haritalar, Facebook işletme sayfası vb.) bulunan varlığınızın arama yerlerinde üst sırada çıkması işlemidir.

Sorunsuz bir şekilde…

HİZMET SUNMAK İÇİN BEN HAZIRIM